• Mart 10, 2024
  • No Comment
  • 115

B1 Futbol Milli Takımı Ordu’ya Geldi, İlk Antrenman Saati Belli Oldu

Paris’te gerçekleştirilecek olan 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nda mücadele edecek olan Türkiye B1 Futbol Mili Takım kamp yeri olarak Ordu’yu…

 B1 Futbol Milli Takımı Ordu’ya Geldi, İlk Antrenman Saati Belli Oldu

Paris’te gerçekleştirilecek olan 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nda mücadele edecek olan Türkiye B1 Futbol Mili Takım kamp yeri olarak Ordu’yu tercih ederken, bugün saat 16:00’da yapılacak ilk antrenmanda Ordu Valisi Muhammer Erol’ın da yer alacağı açıklandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleri ile 2022 yılında Ordu’daki Karşıyaka Tesisleri’ne yapılan ve özellikle görme engelliler futbol müsabakaları B1 (Hiç görmeyen sporcular) şartlarına uygun olan futbol sahasında Türkiye B1 Futbol Mili Takımı kamp yapacak. 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nda öncesinde Ordu’ya gelen Türkiye B1 Futbol Mili Takımın ilk antrenmanı basına açık olarak bugün saat 16:00’da gerçekleşecek.

2024 Paris Paralimpik Olimpiyatları hazırlıkları kapsamında B1 Futbol Mili Takım Kampı Ordu’da 10-17 Mart tarihleri arasında kampa girecek. 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nda mücadele edecek olan Türkiye B1 Futbol Mili Takımı Ordu’da 10 Mart 2024 Pazar günü Ordu Spor Toto Altınordu Spor Kompleksinde basına açık gerçekleşecek antrenman ile hazırlıklarına başlayacak.

Türkiye B1 Futbol Mili Takımın bugün saat 16:00’da yapılacak ilk antrenmanı Ordu Valisi Sayın Muammer Erol’da ziyaret edip Milli Takımımıza başarılar dileyeceği açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Related post

B1 Futbol Milli Takımı, Paris’teki Paralimpik Olimpiyatları Öncesinde Ordu’da Kampa Girecek

B1 Futbol Milli Takımı, Paris’teki Paralimpik Olimpiyatları Öncesinde Ordu’da…

26 Temmuz–11 Ağustos tarihleri ​​arasında Paris’te gerçekleştirilecek olan 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nda mücadele edecek olan Türkiye B1 Futbol Mili Takım…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir