- Mart 10, 2024
- No Comment
- 145
Fatsa Belediyespor U19, Evinde Bayburt’u Yendi 3-1
U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nde mücadele eden Fatsa Belediyespor U19, ligin 23.hafta maçında Fatsa Ek Saha’da konuk ettiği Bayburt Özel İdarespor…
![Fatsa Belediyespor U19, Evinde Bayburt’u Yendi 3-1](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Fatsa-Belediyespor-U19.jpeg)
U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nde mücadele eden Fatsa Belediyespor U19, ligin 23.hafta maçında Fatsa Ek Saha’da konuk ettiği Bayburt Özel İdarespor U19’u 3-1 yenmeyi başardı.
2023-2024 sezonunda Ordu’yu Bölgesel Gelişim Ligi’nde temsil eden tek takım olan Fatsa Belediyespor U19’da üç devreli ligde 23.hafta maçı oynandı. U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nde 23.hafta maçını oynayan Fatsa Belediyespor U19, ilk devrede kaybedip ikinci devrede 4-1 yendiği Bayburt Özel İdarespor U19’u üçüncü devrede yendi.
Fatsa Ek Saha’da oynanan maçta rakibi karşısında iyi bir futbol oynayan Fatsa Belediyespor U19 rakibi karşısında İsa Emre Olmuş, Hakkı Can Baş ve Ertuğrul Usta ile bulduğu gollerle sahadan üç golle galip ayrıldı. Fatsa Belediyespor U19 ile Fatsa Belediyespor U19 arasında oynanan mücadele 3-1 bitti.
Ligde bu sezon 20 maç oynayan Fatsa Belediyespor U19 bu maçlarda 8 galibiyet alırken 4 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldı.
SAMET KARADAĞ