Ordu Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç yaptığı açıklamada bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan 4 Ordu ekibinin maçlarını oynayacağı stadyumları açıkladı.

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ünye 1957 Spor, Altınordu Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ve Ulubey Belediyespor’un bu sezon maçlarını oynayacağı iç saha taleplerini inceleyen Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç açıklamalarda bulundu.

Sezon öncesinde takımlardan iç saha maçlarını oynama konusunda talepler geldiğini belirten Mustafa Genç: ”Takımlarımız sorunsuz bir şekilde antrenmanlarına devam ediyor. 17-18 Nisan tarihinde başlayacak olan Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan takımlarımız kendi ilçelerinde maç oynamaları konusunda talepleri doğrultusunda takımlarımıza tahsis yazılarını verdik.” dedi.

Bu sezon öncesinde takımlardan stadyum konusunda isteklerinin farklı olduğunu söyleyen Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç yaptığı açıklamada: ”Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü 19 Eylül Stadyumu’nda, Altınordu Belediyespor Spor Toto Altınordu Tesisleri 1 Nolu Saha, Ünye 1957 Spor Ünye İlçe Stadyumu’nda ve Ulubey Belediyespor Ulubey İlçe Sahası’nda oynayacak.” dedi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç son yaptığı açıklamada ise : ”Türkiye Futbol Federasyonu’nun lig maçları öncesinde yaptığı kontroller neticesinde Ulubey İlçe Sahası haricindeki sahalarda herhangi bir sorun görünmedi. Ulubey İlçe Sahası’ndaki eksikleri de tamamlamak için 9 Nisan’a kadar süre aldık. Çalışmalarımız bugün başladı. Bizim isteğimiz tüm takımlarımızın maçlarını kendi ilçelerinde oynaması.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!