• Haziran 17, 2019
  • No Comment
  • 80

Barış Takaoğlu’nun Ailesinden Anlamlı Hediye !

Futbolculuk döneminde Orduspor olmak üzere birçok takımda forma giyen Barış Takaoğlu’nun vefatı sonrasında, ailesi tekerlekli sandalyeyi ihtiyacı olan bir hastaya…

 Barış Takaoğlu’nun Ailesinden Anlamlı Hediye !

Futbolculuk döneminde Orduspor olmak üzere birçok takımda forma giyen Barış Takaoğlu’nun vefatı sonrasında, ailesi tekerlekli sandalyeyi ihtiyacı olan bir hastaya hediye etti.

Ordu Futbolu başta olmak üzere forma giydiği takımlarda sevilen isim olan ancak Mayıs ayının ikinci haftasında vefatı ile herkesi yasa boğan Barış Takaoğlu’nun ailesi, hasta bir kişiyi sevindirdi.

1975 doğumlu Barış Takaoğlu 10 yıldır mücadele ettiği ALS hastalığına yenik düşerken, ailesi de onun kullandığı tekerlekli sandalyeyi Ordu Ulubey Kadıncık Köyü’nde felçli olan Yüksel Yılmaz’a hediye etti.

Barış Takaoğlu’nun kızı Aleyna Takaoğlu, Yüksel Yılmaz’ın evine gidip ailesi ile tanışarak tekerlekli sandalyeyi teslim etti.

SAMET KARADAĞ

Related post

ALS Hastası Eski Futbolcu Vefat Etti !

ALS Hastası Eski Futbolcu Vefat Etti !

Futbolculuk döneminde Orduspor olmak üzere birçok takımda forma giyen 1975 doğumlu Barış Takaoğlu, 10 yıldır mücadele ettiği ALS hastalığına yenik düştü.…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir