• Ağustos 6, 2019
  • No Comment
  • 75

Barkın Teklifleri Değerlendiriyor !

Ordu amatöründe kendisini yetiştiren ve sonrasında hem üniversite okumak hem de futbol yaşamına devam etmek için Kütahya’nın yolunu tutan Ordulu…

 Barkın Teklifleri Değerlendiriyor !

Ordu amatöründe kendisini yetiştiren ve sonrasında hem üniversite okumak hem de futbol yaşamına devam etmek için Kütahya’nın yolunu tutan Ordulu orta saha oyuncusu Barkın Arslan, 2019-2020 sezonu öncesinde gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

Yeni Mahalle 52 Spor’da (Soyaspor) futbola başlayan Barkın Arslan, burada kısa süre Bölgesel Amatör Lig tecrübesi yaşadıktan sonra Kütahya’da harikalar yarattı.

4 yılda 5 takım

Kütahya’da 4 yıl içerisinde 5 farklı takımın başarısı için ter döken başarılı oyuncu, 2 kez şampiyonluk kupasını kaldırarak takımlarının Bölgesel Amatör Lig’e çıkmasında başrol oynadı.

Şampiyonluğu seviyor

Ordulu orta saha oyuncusu, Kütahya Süper Amatör Lig’de daha önce Tavşanlı Moymulspor, ve Armin İnşaat Çamlıcaspor formalarıyla şampiyonluk yaşayarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kütahya’da geçirdiği 4 sezonda Çukurköyspor, Kümaşspor, 3 sezon Tavşanlı Moymulspor ve son olarak da Demirbilekspor’da top koşturdu.

Hocaları memnun

Kütahya’da çalıştığı hocaları Barkın’dan övgüyle bahsederken, her takımın sahip olmak istediği bir oyuncu diye bahsettiler.

“Futbol benim için bir sevda”

Futbolun içinde bir sevda olduğunu söyleyen Barkın Arslan, hem futbol hem de eğitim hayatını beraber yürütmek istediğini ve başardığını aktararak, şunları kaydetti; “Ordu’da Soyaspor’da başladığım futbol maceram 4 yıl da Kütahya’da sürdü. Kütahya’da güzel anılarım oldu. 2 kez şampiyonluk yaşadım. 4 yıl da 5 takımda forma giydim. Şuan için Kütahya serüvenim bitti. Elbette futbola devam edeceğim. Ama henüz bir takımla anlaşmaya vardım. Görüştüğüm takımlar var. İyi ve hedefi olan bir takımda sezonu geçirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Kariyeri

Futbola 2009 yılında 13 yaşındayken Soyaspor Gençlik Kulübü’nde başlayan ve burada 6 sezon kalan Barkın Arslan, Mavi Beyazlı ekipte BAL Ligi maçları da oynadı. Ardından üniversite eğitimi için Kütahya’ya giden genç orta saha, Kütahya Süper Amatör Lig ekiplerinden Çukurköyspor’da bir sezon geçirdi. Bir dönem Kümaşspor’da top koşturan Barkın, Tavşanlı Moymulspor’da şampiyonluk yaşadı. Ardından Çamlıcaspor’a transfer olan genç oyuncu, bir şampiyonluk da burada yaşadı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Barkın Arslan İzmir’de Futbola İki Golle Geri Döndü

Barkın Arslan İzmir’de Futbola İki Golle Geri Döndü

Ordu doğumlu olan ve kariyerinde farklı takımlarla dört kez kupa kaldıran Barkın Arslan geçen sezon Perşembespor ile başladığı lig maratonuna Türk…
Barkın Arslan, Yeni Sezonda Beşinci Şampiyonluğu İstiyor !

Barkın Arslan, Yeni Sezonda Beşinci Şampiyonluğu İstiyor !

Ordu’dan yetişen, Ordu dışında farklı takımlarda ve liglerde üç kez, Ordu içimde ise bir kez şampiyonluk kupası kaldıran Barkın Arslan, yeni…
Barkın Arslan Yeni Sezonu Bekliyor !

Barkın Arslan Yeni Sezonu Bekliyor !

Sezonun ikinci yarısında transfer olduğu İstanbul Beylikdüzüspor ile Bölgesel Amatör Lig’e yükselme sevinci yaşayan Barkın Arslan, yeni sezon öncesinde gelecek teklifleri…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir