• Kasım 29, 2019
  • No Comment
  • 74

Başarılı taekwondoculardan ziyaret

Sivas’ta düzenlenen Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda madalya alan sporcu ve antrenörler Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret…

 Başarılı taekwondoculardan ziyaret

Sivas’ta düzenlenen Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda madalya alan sporcu ve antrenörler Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret etti.

Şampiyonada ilimizi temsil eden ve 54 kilogramda Türkiye İkincisi olan Server Balaban ile +87 kilogramda Türkiye Üçüncüsü olan Oğuzhan Geçer önemli bir başarı elde ettiler. Kazanılan başarılardan dolayı Antrenör ve sporcuları tebrik eden Spor İl Müdürü Mustafa Genç, başarılı sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Genç, eskiye göre başarının zorlaştığını, sporcu sayısının artığını belirterek kazanılan başarıların çok anlamlı olduğunu, başarıların devamlılığı için sporculara maddi manevi büyük katkısı olacağını söyledi.

Sporcular ile birlikte Taekwondo Teknik Direktörü Halil Öziş ve Antrenörler, kazanılan bu başarılara yenisini eklemek istediklerini ve Ordu ilinde Taekwondo branşını en üst seviyelere çıkartmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Ordu Hayat

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir