• Temmuz 30, 2019
  • No Comment
  • 78

Biz Bu Tabloyu Görmüştük !

Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, 16-23 Ağustos tarihleri arasında Tokat’ın Erbaa ilçesinde gerçekleştirilecek olan Görme Engelliler Futbol 2.Lig 1.Devre maçlarında…

 Biz Bu Tabloyu Görmüştük !

Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, 16-23 Ağustos tarihleri arasında Tokat’ın Erbaa ilçesinde gerçekleştirilecek olan Görme Engelliler Futbol 2.Lig 1.Devre maçlarında 1.Lig’e çıkma mücadelesi vermek isterken, sahipsizlikten dolayı ligde kalmak için çaba sarf etmek zorunda kalacak.

Ordu’nun tek görme engelliler futbol takımı olan Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, bir zamanlar Süper Lig’de mücadele etmesine karşın şimdilerde sahipsiz kaldı.

Maçlar başlayacak, destek yok!

16-23 Ağustos tarihleri arasında Tokat’ın Erbaa ilçesinde gerçekleştirilecek olan Görme Engelliler Futbol 2.Lig 1.Devre maçlarında boy gösterecek olan Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, destek bulamamasından yakınıyor.

“Sahip çıkılsın, Süper Lig’e çıkarız”

Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı Antrenörü Musa Demir, şampiyonluk mücadelesi verecekken, ilgisizlikten ve sahipsizlikten dolayı ligde kalma mücadelesi vereceklerini belirterek; “Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı olarak yıllardan bu yana Ordumuuz en iyi şekilde temsil ettik. Ancak son yıllarda bize destek verilmemeye başlandı. Sahipsiz kaldık. Bu takım sahip çıkıldığı dönemde Süper Lig’de mücadele etti ve ligi ilk 3 içerisinde tamamladı. Bize sahip çıksınlar, 2 yıl içerisinde bu takımı Süper Lig’e çıkarırım. Yeter ki bu imkanı bizden esirgemesinler. Ordu şehri unutmasın ki, Ordu ilinin bir tane görme engelliler futbol takımı var. Özellikle her kesimin artık taşın altına elini sokma vakti geldi. Yoksa bu takım da Ordusporumuz gibi dibe vuracaktır” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Desteksiz Buraya Kadar !

Desteksiz Buraya Kadar !

16-23 Ağustos tarihleri arasında Tokat’ın Erbaa ilçesinde gerçekleştirilen Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 1.Devre maçlarına katılan Orduspor Görme Engelliler Spor Kulübü,…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir