• Temmuz 30, 2019
  • No Comment
  • 23

Antrenör Adayları Kursu Başladı !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Salih Aydoğan-Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu dün start…

 Antrenör Adayları Kursu Başladı !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Salih Aydoğan-Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu dün start aldı.

Salih Aydoğan-Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu dün Durugöl Gençlik Merkezi’nde TFF Antrenör Eğitmenleri Tuna Güneysu ve Aykut Canik’in önderliğinde başladı.

Antrenör kursunda konuşan TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, 30 antrenör adayının 10 gün boyunca eğitimden geçeceğini belirterek, hepsine başarılar diledi. TFF Antrenör Eğitmenleri Tuna Güneysu ve Aykut Canik’e de teşekkür etti.

Şimdiye kadar Öner Piroğlu Aziz Tokat-Kahraman Sönmez, Uğur Şerement ve Üstün Türközer adına yapılan TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu, bu kez de Orduspor’da hem futbol oynayıp hem de antrenörlük yapan Salih Aydoğan ve Turgay Güney adına gerçekleştirilecek.

İlk gün salonda toplantı ve bilgilendirme halinde gerçekleştirilen antrenör kursu, bugünden itibaren Karşıyaka Spor Tesisleri’nde uygulamalı olarak devam edecek. Kursta başarılı olanlar, antrenörlük belgesi almaya hak kazanacak.

Dün start alan TÜFAD Salih Aydoğan ve Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu, 8 Ağustos’ta sona erecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Antrenörler Kursa Devam Ediyor !

Antrenörler Kursa Devam Ediyor !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Salih Aydoğan-Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu, Karşıyaka Spor Tesisleri’nde…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir