- Eylül 13, 2019
- No Comment
- 75
Bol Gol Var, Kazanan Yok ! 3-3
Sezon öncesi hazırlıklarına Ordu Ünye’de devam eden Ünye 1957 Spor, Ünye İlçe Stadyumu’nda konuk ettiği Samsun Yolspor ile 3-3 berabere…
Sezon öncesi hazırlıklarına Ordu Ünye’de devam eden Ünye 1957 Spor, Ünye İlçe Stadyumu’nda konuk ettiği Samsun Yolspor ile 3-3 berabere kaldı.
Afyon kampını bitirdikten sonra sorunların bir türlü bitmediği Ünye 1957 Spor’da, herşeye rağmen yeni sezon hazırlıkları dur durak bilmiyor. Afyon’da çok fazla hazırlık maçı yapamayan Yeşil-Beyazlılar, belki de sezonun son hazırlık maçında Samsun Yolspor ile karşılaştı.
Samsun Süper Amatör Lig takımı Samsun Yolspor’u Ünye İlçe Stadyumu’nda konuk eden Ünye 1957 Spor, galibiyete ulaşamadı. İki ekibin de 3’er gol bulduğu maçın 90 dakikası 3-3 bitti. Ünye 1957 Spor, ligin ilk maçında Altınordu Belediyespor ile karşılaşacak.
SAMET KARADAĞ