Bora Marangoz, Bakspor’u Uçuracak !

Orduspor’da futbola merhaba diyen ve birçok takımda profesyonel futbol oynadıktan sonra antrenörlük kariyerine başlayan Ordulu Bora Marangoz, TFF 2.Lig ekiplerinden Başkent Akademi Spor Kulübü (BAK Spor)’u sezona en iyi şekilde hazırladı.

Geçtiğimiz sezon BA Spor’un başında başarılı bir sezonu geride bırakan Ordulu Teknik Direktör Bora Marangoz, BAK Spor yönetiminin isteği üzerine Ankara temsilcisiyle tekrar sözleşme yeniledi.

BAK Spor’da yardımcı antrenör olarak görev yaparken, devre arasında teknik direktör olan Ordulu antrenör, başarısıyla adından söz ettirdi.

Marangoz’un çalıştırdığı BAK Spor, geride kalan sezonda TFF 2.Lig Kırmızı Grubu 41 puanla 12. sırada tamamladı.

Antrenörlük kariyerine Osmanlı Futbol Kulübü U16 Takımını çalıştırarak başlayan Marangoz, aynı kulübün U21 takımını da çalıştırdıktan sonra BAK Spor ile anlaşmaya vardı. 3 sezondan bu yana Ankara ekibinin başarısı için ter döken Ordulu teknik adam, yeni sezonda da BAK Spor ile yoluna devam edecek.

Yeni sezonda hedeflerinin Play-Off’a kalmak olduğunu ve bu hedefe ulaşmak için mücadele edeceklerini söyleyen Bora Marangoz, Türk futboluna da oyuncular kazandırmak istediklerini dile getirdi.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!