Bora Marangoz Görevi Bıraktı !

Misli.com 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Bora Marangoz ve yardımcı antrenör Afan Koçak istifa etti.

Ligde üst üste ikinci mağlubiyetini alan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Bora Marangoz’un koltuğu sallanmaya başlamıştı. Bu sezon göreve geldikten sonra istikrarsız bir performans ortaya koyan Bora Marangoz’un ekibi, haftalar ilerledikçe üst sıralardan oldukça uzaklaşırken kötü performans ise istifayı getirdi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada “Teknik Direktörümüz Bora Marangoz ve yardımcı antrenör Afan Koçak kendi istekleri doğrultusunda istifa etmişlerdir. Teknik Direktör Bora Marangoz ve Antrenör Afan Koçak’ a bugüne kadar vermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki spor hayatlarında başarılar dileriz. Takımımızın başında, Ligde geride kalan müsabakalarda Antrenör Atilla Yücel ve Hüsnü Karakoyun olacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Bu sezonun 14.haftası öncesinde teknik direktör Ali Rıza Sinan Bayraktar’ın yerine göreve getirilen Bora Marangoz, 12 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet 19 puan toplamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!