- Mart 18, 2021
- No Comment
- 80
Şükrü Bodur’a 30 Gün Hak Mahrumiyeti ve Para Cezası !
52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur’a 10 Mart’ta oynanan Karbel Karaköprü Belediyespor maçında talimatlara aykırı davranmasından dolayı 30 gün…
52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur’a 10 Mart’ta oynanan Karbel Karaköprü Belediyespor maçında talimatlara aykırı davranmasından dolayı 30 gün hak mahrumiyeti ve 6.250 lira para cezası verildi.
10 Mart tarihinde ligin 25.hafta maçında Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda 52 Orduspor Futbol Kulübü-Karbel Karaköprü Belediyespor maçında yaşanan olayların cezası belirlendi. 2-1 kaybedilen maçın ardından Şükrü Bodur tribünden inerek akredite alanın dışında yer almasından dolayı ceza geldi.
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu yaptığı toplantıda Şükrü Bodur’un cezasını belirledi. 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur’a 30 gün hak mahrumiyeti cezası verilirken aynı zamanda 6.250 lira para cezası verildi.
16.03.2021 tarih ve 58 sayılı toplantısında almış olduğu kararlara göre konuyla ilgili şu açıklama yapıldı.”52 ORDUSPOR Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur’un, 10.03.2021 tarihinde oynanan 52 ORDUSPOR FK-KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Misli.com 3. Lig 4. Grup müsabakasında, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat’ın 9/3. maddesi uyarınca ve FDT’nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 6.250.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmişti” denildi.
SAMET KARADAĞ