TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor’da, Aralık ayında yapılan kongrede bahsedilen isim ve logo değişikliğinin bu ayın sonunda resmiyet kazanacağı belirtilirken, logonun son hali görücüye çıktı.

Kulüp Başkanlığına Şükrü Bodur’un gelmesiyle yeni bir yapılanmaya giden Yeni Orduspor’da, takımın logosu değişerek adının da 52 Orduspor Futbol Kulübü yapılacağı açıklanmıştı. Kongrenin üzerinden geçen haftalar sonrasında herhangi bir değişiklik yapılmazken, konu ile ilgili Basın Sözcüsü Olgun Alp açıklamalarda bulundu.

Basın Sözcüsü Olgun Alp ise kulübün yeni logo ve isim çalışmalarıyla alakalı bilgiler vererek, “Kulübümüzün ismini 52 Orduspor Futbol Kulübü diye değiştirmek için TFF’ye başvurduk. Bu ay sonunda Yeni Orduspor adının 52 Orduspor Futbol Kulübü diye değiştirilmesini bekliyoruz. Logomuz da tescil edildikten sonra tüm kamuoyuna duyuracağız.”dedi.

Kuruluşundan bu yana defalarca isim değiştiren Ordu temsilcisi, Köy Hizmetleri, Güzelorduspor, Ordu Futbol Kulübü ve son olarak 3 senedir Yeni Orduspor adıyla mücadele ediyordu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!