Yeni Orduspor’da 4 Futbolcunun Sözleşmeleri Fesih Edildi !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor’da, sezonun ikinci yarısı öncesinde ilk etapta 4 futbolcu ile devam edilmeme kararı alındı.

Kulüp Başkanlığına Şükrü Bodur’un getirilmesinin ardından teknik heyette de değişiklik yapan Yeni Orduspor’da, gidecek oyuncular belirlendi. Yapılan transferlerle birlikte kadroda şişkinlik oluşan Mor-Beyazlı ekipte, Teknik Direktör Ergin Döner’in raporu doğrultusunda giden oyuncular belirlendi.

Ordu temsilcisinde ilk etapta Berk Akıncı, Alperen Ayvaz, Murat Özbalta, Yavuz Serkan Özbakan ile yolların ayrıldığı öğrenildi. Yeni Orduspor’da transfer sezonunun bitmesine kadar ayrılıkların devam edeceği ve kadroda daralmaya gidileceği belirtildi.

Muğlaspor’dan transfer edilen Berk Akıncı ve Ofspor’dan transfer edilen Murat Özbalta sadece 1’er karşılaşmada şans bulurken, hiç süre alamayan Alperen Ayvaz ve Yavuz Serkan Özbakan’ın sözleşmeleri fesih edildi. Yeni Orduspor’da geçtiğimiz günlerde genç oyuncu Berkant Akyol’da Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile anlaşmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!