Haziran 4, 2023

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Altınordu Belediyespor, 22 Eylül Pazar günü başlayacak olan lig öncesinde hazırlıklarına ara vermeden devam ederken, gözünü Ünye 1957 Spor ile oynayacağı müsabakaya dikti.

Yeni sezona genç ağırlıklı bir takımla hazırlanan Altınordu Belediyespor, hazırlıklarına Karşıyaka Spor Tesisleri’nde devam ediyor.

Teknik Direktör Nurullah Başköy ve Yardımcı Antrenör Oğuz Aksu nezaretinde çalışmalarını sürdüren Sarı Yeşil Mavili ekibin ilk hedefi sezonun ilk haftasında karşılaşacağı Ünye 1957 Spor müsabakası.

“Sürpriz beklesinler”

Altınordu Belediyespor’un lig hazırlıklarını değerlendiren Teknik Direktör Nurullah Başköy; “16 Ağustos’ta hazırlıklarımıza başladık. 20 günü aşkın süredir Ordu’da bir kamp sürecimiz oldu. Çalışmaları gayet güzel ilerliyor. Genç ağırlıklı bir takımımız var. Üst liglere sıçrama yapmaya yönelik oyuncular aldık. Takımda 2 tane ağabeyimiz var. 3. ağabeyimizin yaşı 23. Görüldüğü üzere genç bir ekibe sahibiz. bu bize avantaj da olabilir, dezavantaj da olabilir. Bu sene herkes yine Altınordu Belediyespor’dan bir sürpriz beklesin. Grubumuzda iyi takımlar var. Bizde kendi bütçemiz doğrultusunda iyi bir takım yapmaya çalıştık. Çok fazla kahraman oyuncumuz yok. Ancak bu takım gizli kahramanlarla dolu. Allah izin verirse, Ordu halkı bu takımı zevkle izleyecek” dedi.

Transfer kapsamında Ünye 1957 Spor’dan Adnan Dönmez ve Bahri Çiçek’i transfer eden Altınordu Belediyespor, Bozcaadaspor’dan ise Ertan Şahin’i kadrosuna kattı.

Geçen sezondan 7 oyuncuyla sözleşme yenileyen Sarı Yeşil Mavililer, iskelet kadroyu korudu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!