- Eylül 13, 2019
- No Comment
- 62
Derbi Mesaisi Başladı !
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor, önümüzdeki hafta ligin ilk müsabakasında karşılaşacağı Ünye 1957 Spor maçına kilitlendi. Teknik…
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor, önümüzdeki hafta ligin ilk müsabakasında karşılaşacağı Ünye 1957 Spor maçına kilitlendi.
Teknik Direktör Nurullah Başköy nezaretinde yeni sezon hazırlıklarına Cumhuriyet Mahallesi’ndeki kendi tesislerinde devam eden Altınordu Belediyespor, şimdiden Ünye ile oynayacağı karşılaşmayı düşünmeye başladı.
Yeni sezonda genç bir ekiple mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor, buna rağmen iddialı bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor.
Takımın iskeletini korumayı başaran ve dış transferde de 3-4 tane takviyede bulunan Sarı Yeşil Mavili ekip, altyapı oyuncularını da kadroya dahil etti.
Teknik Direktör Nurullah Başköy, hazırlıklara tüm hızıyla devam ettiklerini söyleyerek, Ünye 1957 Spor müsabakasına kadar hazır hale gelmek istediklerini dile getirdi.
Ordu Hayat/Tevfik Kul