- Ağustos 22, 2019
- No Comment
- 89
Burak Özsoy da Yeni Orduspor’da !
Transfer çalışmalarını sürdüren ve genellikle bir dönem Orduspor’da forma giyen oyuncularla anlaşan Yeni Orduspor, Burak Özsoy’la da anlaştı. Yeni sezon…
Transfer çalışmalarını sürdüren ve genellikle bir dönem Orduspor’da forma giyen oyuncularla anlaşan Yeni Orduspor, Burak Özsoy’la da anlaştı.
Yeni sezon hazırlıklarına genç ağırlıklı bir kadro ile başlayan Yeni Orduspor, transferlerine devam ediyor. Yasin Öztop, Altan Kılıç, Asil Aksu, Cantuğ Temel gibi Orduspor’da forma giyen isimlerle anlaşan Mor-Beyaz-Siyahlı ekip bu yoldan devam ediyor.
Teknik Direktör Telat Özden’in raporu ve ekonomik durumların gözden geçirilmesi ile birlikte mütevazı bir kadro kurmayı planlayan Yeni Orduspor’un son transfer Burak Özsoy oldu.
Futbola İstanbul Gençlebirliği’nde başlayıp oradan Kasımpaşa’ya geçen 1994 doğumlu orta saha oyuncusu 2011 yılında Orduspor altyapısına gelmişti. Orduspor forması ile 1.Lig’de 15, 2.Lig’de ise 21 maça çıkan Burak Özsoy, 33 maçta forma giydiği 2017-2018 sezonun sonrasında takımdan ayrılmıştı.
Ceyhanspor ve Çubukspor’un ardından geçen sezon Nevşehir Belediyespor’a transfer olan Özsoy, 16 maçta forma giymiş ve takımı ile 2.Lig’in kapısından dönmüştü.
SAMET KARADAĞ