Mart 31, 2023

Busenaz Sürmeneli’den Anlamlı Not !

23 Temmuz-8 Ağustos’ta düzenlenecek Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye Boks Milli Takımı’nın madalya umudu olan Busenaz Sürmeneli, Ordu’daki kampını anlamlı bir notla noktaladı.

Ordu’da kampa giren Milli Boksör Busenaz Sürmeneli, Tokyo Olimpiyat Oyunları için hazır. Trabzon doğumlu ve Trabzonspor Kulübü sporcusu olan Busenaz Sürmeneli, Olimpiyat Oyunları için Ordu’da kampa girerken, kampın sonunda ise herkesi duygulandırdı.

Ordu 19 Eylül Stadyumu’nun yanı sıra Atatürk Spor Salonu’nda antrenman yapan Busenaz Sürmeneli, son antrenmanının ardından spor salonunun aynasına “İdmanlarınızı bölüp, benim çalışmam için fedakarlık gösterdiniz. Hakkınızı helal edin. Bana dua edin. İnşallah bayrağımızı en güzel şekilde temsil edeceğiz. Sizleri seviyorum.” yazılı not bıraktı.

Milli Boksör Sürmeneli, sosyal medya hesabından da konuyla ilgili olarak “Bir madalya soluksuz çalışma ve sevgiyle inşa edilir, fedakarlıklarla boynumuza takılır. Kardeşlerimin, arkadaşlarımın gözlerinden öpüyorum, birlikte kazanacağız.” mesajını iletti

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!