- Mart 19, 2024
- No Comment
- 194
Çarşambaspor’da Dört Futbolcu Eski Takımı Perşembespor’a Rakip Oldu
Çarşambaspor ile Perşembespor arasında Samsun’da oynanan mücadele ev sahibi ekipte forma giyen Yasin Öztop, Kemal Cingirt, Mert Yıldırım ve Ahmet…
![Çarşambaspor’da Dört Futbolcu Eski Takımı Perşembespor’a Rakip Oldu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Carsambaspor.jpeg)
Çarşambaspor ile Perşembespor arasında Samsun’da oynanan mücadele ev sahibi ekipte forma giyen Yasin Öztop, Kemal Cingirt, Mert Yıldırım ve Ahmet Güney sezonun ilk yarısında forma giydikleri eski takımları Perşembespor karşısında rakip olarak sahaya çıktı
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig 12.Grup’ta sezonun merakla beklenen maçlarından bir tanesi olan Ordu ekibi Perşembespor ile Samsun ekibi Çarşambaspor arasındaki mücadele ilk yarıda oynanmış ve Ordu’daki maç 3-3 bitmişti. Çarşambaspor ile Perşembespor arasında sezonun ikinci yarısında Samsun’da oynanan karşılaşmayı ise Çarşambaspor üç golle rahat kazanmıştı. Çarşambaspor ile Perşembespor arasında oynanan maçta ise dört futbolcu sahaya farklı duygularla çıktı.
Sezon başında Perşembespor’a transfer olan Yasin Öztop, Kemal Cingirt ve Ahmet Güney sezonun ilk yarısında Perşembespor formasıyla Çarşambaspor karşısında sahaya çıkmıştı. Perşembespor’un sezon başında Çarşambaspor’dan transfer ettiği Mert Yıldırım ise takımın formasını sadece 3 maçta giydikten sonra yeniden Çarşambaspor’a dönmüştü. Çarşambaspor ile Perşembespor arasındaki maçta ise Yasin Öztop, Kemal Cingirt, Mert Yıldırım ve Ahmet Güney eski takımlarına karşı forma giydi.
Çarşamba Şehir Stadyumu’nda oynanan maçta Yasin Öztop, Kemal Cingirt ve Mert Yıldırım Perşembespor karşısında sahaya ilk 11’de çıkarken Yasin Öztop ve Kemal Cingirt 90 dakika sahada kalmış ancak Mert Yıldırım 68.dakikada kenara gelmişti. Yedek kulübesinde olan Ahmet Güney ise son 15 dakika şans bulmuştu. Sezonun ilk yarısında Perşembespor kaptanı olan Kemal Cingirt ise bu maçın 60.dakikasında Çarşambaspor formasıyla Perşembespor filelerini havalandırarak eski takımına gol attı.
SAMET KARADAĞ