”Çok İyi Bir Hazırlık Dönemi Geçiriyoruz”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor’da Teknik Direktör Zafer Öztürk, lig öncesinde hazırlıklarının çok iyi gittiğini belirtti.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun devamlı ertelediği 2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig öncesinde takımlar antrenmanlarına devam ediyor. Aylardır hazırlanan takımlar arasında Ordu’yu Bal’da temsil edecek dört takımından birisi olan Altınordu Belediyespor’da ise teknik direktör Zafer Öztürk’ten açıklama geldi.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlık seçimlerinde aday olan ancak seçimlerin ileri bir tarihe ertelenmesinden dolayı eşofmanları giyerek Altınordu Belediyespor’u çalıştırmaya başlayan Zafer Öztürk “Lig öncesinde antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Her şey iyi gidiyor. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Hazırlık maçları da oynayarak hem takımımızın son durumunu görüyoruz hem de lige hazırlanıyoruz. Takımımdan memnunum. Koşan ve mücadeleci bir takım oluşturmaya çalıştık. Güzel bir oluşum ortaya çıktı” dedi.

Altınordu Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig 4.Bölge 7.Grup’ta Ünye 1957 Spor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ve Ulubey Belediyespor ile mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!