2020-2021 sezonunda Ordu’ya Voleybol heyecanı yaşayan Akkuş Belediyespor ve Çamlıkspor, sezon sonunda ise hedefine ulaşamadı.

Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde mücadele eden Akkuş Belediyespor ve Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden Ordu Çamlıkspor, sezon genelinde taraftarlarını heyecanlandırırken sonuç olarak ise üst lige çıkma başarısı gösteremedi.

Geçen sezonun aksine bu sezon kadrosunu iyice güçlendiren ve hedefini Efeler Ligi olarak belirleyen Akkuş Belediyespor, Voleybol Erkekler 1. Ligi B Grubu’nu son maçta aldığı galibiyet ile dördüncü tamamlamış ve Play-Off potasında ligi bitirmişti. Akkuş Belediyespor, Play-Off’ta ise finale kadar giderken son maçta Cizre Belediyespor’a yenilerek üst lige çıkamamıştı.

Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden ve sezona mağlubiyetle başlamasına rağmen sezon sonu zirvede Play-Off’a giden Ordu Çamlıkspor, Play-Off maçlarında ise istediğini yapamadı. Çamlıkspor, İzmir Rota Koleji, Adana İmamoğlu Belediyespor ve Eskişehir Sivrihisarspor’a yenilenerek finale çıkamadan elendi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!