Cüneyt Tiryaki Resmen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yapılan Genel Kurul’un ardından teknik direktör konusu Cüneyt Tiryaki ile netleşti.

Kulüp Başkanı Şükrü Bodur’un güven tazelediği 52 Orduspor Futbol Kulübü Genel Kurulu’nun ardından beklenen konu açıklandı. Mor-Beyaz-Siyahlı ekip, 2019-2020 sezonu başında sadece 2 antrenmanda takımın başında kalan ve görevden ayrılan Cüneyt Tiryaki ile yeniden anlaşmaya vardı.

Geçen sezon İçel İdman Yurdu ile Play-Off’a yükselme sevinci yaşayan ancak 2.Lig hesapları Play-Off’ta sona eren Cüneyt Tirkayi, yeni sezonda 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün başarısı için yedek kulübesinde yer alacak.

Ordu Gülyalı Tesisleri’nde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ile bir araya gelen Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, hedeflerinin 2.Lig olduğunu belirtti. Tiryaki’nin ekibinde ise birçok takımda beraber çalıştığı Zafer Ulusal ve Ceyhun Elçiler görev alacakken kaleci antrenörü görevine ise geçen sezon ilk kez İçel İdman Yurdu’nda beraber çalıştığı Yalçın Arıkan getirildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!