Yönetimdeki Cihan Ekşioğlu İsmi Dikkatlerden Kaçmadı !

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde yapılan genel kurulda, geçmiş günlerde Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve başka suçlamalardan dolayı aranan Sedat Peker’in işlediği konulardan birisi olan Paramount Hotel ile ilgili konuda adı geçen Cihan Ekşioğlu da yer aldı.

2021-2022 sezonuna daha güçlü bir yönetimle girmek isteyen ve bu bağlamda Genel kurul yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni yönetim belli oldu. Şükrü Bodur’un tek liste ile girdiği seçimi kazanmasının ardından yönetimdeki isimler de açıklanırken, ismi son günlerde gündemden düşmeyen Cihan Ekşioğlu da yönetimde yer aldı.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve başka suçlamalardan dolayı aranan Sedat Peker’in Youtube’de yayınladığı videolardan sonra adı sosyal medyada sıklıkla duyulan Cihan Ekşioğlu’nun da yönetimde yer alması dikkatlerden kaçmadı. Sedat Peker iddiaları ise Paramount Hotel’in SBK ile ilişkisi yönündeydi. Bu iddiaların ardından ise Paramount Hotel’in ilk sahibi Atilla Uras’ın kızı Yasemin Victoria Uras, katıldığı bir televizyon programında “Cihan Ekşioğlu, otelimize devletin tankıyla girdi!” demişti. Uras, “Bir de Botır’ın yanında Cihan Ekşioğlu diye bir kişi türedi. Cihan Ekşioğlu, babamın vefat ettiği gün otelimize devletin tankıyla girdi. Türkiye Cumhuriyeti’nin tankıyla otelimize girdi. Cihan Ekşioğlu, o ara devletin kışlalarına tadilat yapıyordu. Oteli fethetti. Ben dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey görmedim, bir devletin tankını alıyorsunuz ve o tankla yollardan gelip otele giriyorsunuz” dedi.

Cihan Ekşioğlu Kimdir ?

Ordu’nun Mesudiye İlçesi’nde dünyaya gelen Cihan Ekşioğlu, EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Yapı, CEMD Defence, CEMD Technology, ICE Defence Savunma Teknolojileri ve Martebd INC şirketlerinin de sahibidir. İnşaat sektöründe yer alan EKBA Holding en çok tercih edilen firmalar arasında bulunuyor. Şirketin büyük ölçekli ve küçük ölçekli, yurtiçi ve yurtdışı merkezli projeleri aynı anda yönetecek deneyimi bulunuyor. Yurt içindekilerin yanı sıra, yurt dışında da fark yaratan büyük ölçekli inşaat projelerinde EKBA Holding imzası bulunuyor. Bodrum’daki projelerini tamamlayan EKBA Holding, Torbalı’da, Kağıthane’de ve Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!