Cüneyt Tiryaki Süre İstedi !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezonda takımın başında olması beklenen Cüneyt Tiryaki, düşünmek için süre istedi.

9 Haziran’da çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü Seçimli Genel Kurul’da mevcut başkan Şükrü Bodur’un başkan olması beklenirken, teknik direktör konusu ise seçimden sonra belli olacak. Şükrü Bodur’un takımın başına getirmek istediği Cüneyt Tiryaki ise kararını kongre sonrasında verecek.

Geride kalan sezonu İçel İdman Yurdu’nda geçiren Cüneyt Tiryaki, 18 maçta takımın başında yer alırken bu maçlarda 4 galibiyet, 9 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Takımı Play-Off potasına taşımayı başaran Tiryaki, Çeyrek Final maçında ise Isparta 32 Spor’a elenmişti. Cüneyt Tiryaki’nin kariyerinde en kısa sürede çalıştığı takım ise 2019-2020 sezonunda 52 Orduspor Futbol Kulübü olmuştu. Tiryaki, 2 gün antrenman yaptırdığı takımla yönetim belirsizliği nedeniyle yollarını ayırmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde son iki sezonda takım Ordulu teknik direktörlere emanet edilirken sırasıyla Cüneyt Tiryaki, Telat Özden, Sinan Bayraktar, Bora Marangoz, Atilla Yücel ve Hüsnü Karakoyun görev almıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!