Fatsa Belediyespor’da Dış Transfer Çalışmaları Sürüyor !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, bir aydır dış transfer konusunda çalışma halinde olduklarını söyledi.

Geçtiğimiz sezon sergilediği performans ile alkış alan Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde sessizlik sürerken, transfer çalışmalarının ise devam ettiği öğrenildi. İç transferde 10-12 oyuncu ile anlaşması beklenen Fatsa Belediyespor’da dış transferde ise önemli oyuncuların kadroya katılması bekleniyor.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun sezonun bitmesinin ardından dış transfer listesini yönetime sunduğu öğrenilirken, yönetimin ise kulübün mali yapısı doğrultusunda transferleri yapacağı öğrenildi. Genç teknik adam Hüseyinoğlu: ”Dış transfer listemiz hazır. Biz aylardır çalışıyoruz. Dış transferden gelip takıma direkt katkı sunabilecek oyuncuları belirledik. İzlediğimiz takip ettiğimiz oyuncular var. Paran olmayınca ne kadar takip edersen et oyuncuya gidip işi bitiremiyorsun. Oyuncularla konuşuyoruz. Fatsa Belediyespor’un düzgün bir kulüp olduğunu anlatıyoruz. Az verse bile parasını ödeyen bir kulüp olduğundan bahsediyoruz. İstikrarlı bir şekilde yönetim ve teknik kadronun devam etmesi de önemli. Oyuncular manevi yönden takımımızı tercih edebilirler. Elbette emeklerinin karşılıklarını maddi olarak da alacaklar. Bu arada listemizden kaçırdığımız oyuncular da olacaktır. Kafamızdaki oyuncuların % 60’ını kadromuza katarız.” ifadelerini kullandı.

Fatsa Belediyespor’da önümüzdeki sezon hedefinin ise Play-Off olduğu ve kadronun bu doğrultuda kurulacağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!