- Ağustos 4, 2023
- No Comment
- 108
Cüneyt Tiryaki’nin Ekibi de Belli Oldu
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş. ile anlaşmaya varan Cüneyt Tiryaki’nin ekibi de belli oldu. Orduspor 1967 A.Ş.’nin yeni…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş. ile anlaşmaya varan Cüneyt Tiryaki’nin ekibi de belli oldu.
Orduspor 1967 A.Ş.’nin yeni sezon öncesinde Muzaffer Taşkın ile yollarını ayırmasının ardından teknik direktörü merak edilirken, Orduspor 1967 A.Ş.’de göreve Cüneyt Tiryaki gelmişti. Kariyerinde son olarak 3.Lig ekibi Edirnespor’da görev yapan Cüneyt Tiryaki’nin ekibi de belli oldu.
Yeni sezon öncesinde başkan değiştiren Orduspor 1967 A.Ş.’de İsa Akçay’ın icraatlarından birisi olan Cüneyt Tiryaki hamlesi gerçekleşirken, tecrübeli teknik adam Orduspor 1967 A.Ş. ile sözleşme imzaladı. Ordu’da daha önce A takım seviyesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde de görev alan Cüneyt Tiryaki’nin ekibi de belli oldu.
İşte Orduspor 1967 A.Ş.’nin yeni teknik direktörü Cüneyt Tiryaki’nin ekibi;
Oktay Sayınkaplan / Yardımcı Antrenör
Abdurrahman Kılıç / Atletik Performans Antrenörü
Mustafa Güven / Kaleci Antrenörü
Erdal Dolma / Yardımcı Antrenör
SAMET KARADAĞ