Dananın Kuyruğu Pazar Günü Kopacak !

Bölgesel Amatör Lig 3.Bölge 2.Grup’ta Pazar günü oynanacak son maçların ardından şampiyonluk ipini Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ya da Ünye 1957 Spor göğüsleyecek.

2020-2021 sezonunda farklı bir formatla oynanan Bölgesel Amatör Lig’de, lig grup şampiyonları yavaş yavaş ortaya çıkarken, Ordu’yu temsil eden iki takımın grubunda son hafta öncesinde matematiksel olarak şampiyonluk şansı olan takımlar ise sadece Ordu ekipleri oldu.

3. Bölge 2. Grupta son hafta maçları öncesi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü veya Ünyespor 1957 Spor son hafta şampiyonluğunu ilan ederek Bölge Finallerinde yoluna devam edecek.

Şu ana kadar 5 haftanın geride kaldığı 3.Bölge 2.Grup’ta neredeyse herkes birbirine puan kaptırırken, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ise 9 puanla zirvede yer alıyor. Ünye 1957 Spor ise 8 puanla ikinci sırada yer alırken, son hafta öncesine umudunu koruyor.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü son hafta maçında Trabzon deplasmanında Tonya Doğanspor ile karşılaşacak. Mor-Beyazlılar galip gelmesi halinde gruptan çıkarak bir üst turda mücadele edecek. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü berabere kalıp Ünye 1957 Spor kendi evinde Sebat Gençlik’i yenerse gruptan Yeşil-Beyazlı ekip çıkacak. Mor Beyazlılar kaybetmesi halinde Ünye’ye kendi evinde bir puan yetecek. Ünye kendi evinde kaybederse Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü deplasmanda aldığı skora bakmadan gruptan çıkacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!