Haziran 4, 2023

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, görevi gereği Ordu’ya gelen TFF yetkilileri, spor adamları ve rakip takım kulüplerini ziyaret etmesinin aslı görevi olduğunu söyledi.

Rakip takım teknik direktör ve yöneticilerini görevi gereği ziyaret ettiği için bazı kulüp yöneticileri tarafından Türkiye Futbol Federasyonu’na şikayet edildiğini aktaran Osma, kendisinin TFF Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Ali Düşmez’i temsil ettiğini hatırlattı.

“Yöneticileri ziyaret etmek benim görevim”

Ordu’ya gelen TFF yetkilisi ya da rakip takım yöneticilerinin bu ilin misafiri olduğunu hatırlatan Osma; “Son günlerde bazı kulüp yöneticileri şahsımı yalan yanlış asılsız bilgilerle Türkiye Futbol Federasyonu’na şikayette bulunarak karalama, linç etme girişiminde bulunmuşlar. Yaklaşık üç yıldır futbol kulüplerimizin de desteğini alarak saygı, sevgi, tevazu içerisinde görevimi layıkıyla yerine getirmekteyim. TFF Yönetim ve İcra Kurulu Başkanım Sayın Ali Düşmez Beyi temsil noktasında önce 44 futbol kulübümüzü eşit şekilde birbirinden ayırt etmeksizin yakınım. İlimize gelen TFF yetkililerini, spor adamlarını, futbol kulüplerini ziyaret etmek asli görevim. Bunların altında başka şeyler arayan başka şeylerin peşinden koşan kişilere işine, görevine yoğunlaşarak bağlı bulunduğu yerlere enerjilerini harcamalarını öneriyorum. Benim görevim, Ordu ve Türk futboluna emek veren, hizmet eden insanların emeklerine saygı duymak. İnsanları ayrıştırmak, bölmek, parçalamak, karalamak ve sağda solda dedikodu yapmak isteyen kişiler, kirli ellerini Ordu sporu ve futbolunun üzerinden çekmeli ve bu insanlara prim tanınmamalıdır” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!