Deniz Boztepe, Arguvan Belediyespor’da !

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde (BAL) mücadele edecek olan Arguvan Belediyespor, Ordulu Deniz Boztepe ile anlaşmaya vardı.

Bölgesel Amatör Lig’de transfer sezonunun başlayacak olması ile birlikte takımlar transferlerini birer birer açıklamaya devam ediyor. Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Malatya ekibi Arguvan Belediyespor ise Ordulu Deniz Boztepe’yi transfer etti.

Son olarak Bölgesel Amatör Lig’de Arnavutköy Belediyesi GSK forması giyen ve takımın 3.Lig’e çıkmasına katkı sağlayan Deniz Boztepe, Arguvan Belediyespor forması giyecek. Boztepe geçen sezonun ilk yarısında Isparta 32 Spor ile 11, Arnavutköy Belediyesi GSK forması ile ise 9 maça çıkmıştı.

Futbola Ordu Amatör Lig ekiplerinden Kirazlimanıspor’da başlayan ve Orduspor altyapısına transfer olan Deniz Boztepe, profesyonel olduğu Mor-Beyazlı ekibin ardından kariyerinde Ofspor, 52 Orduspor Futbol Kulübü, Isparta 32 Spor ve son olarak Arnavutköy Belediyesi GSK formaları giymişti. 1993 doğumlu futbolcu kariyerinde 2.Lig’de 5, 3.Lig’de 24 ve Bölgesel Amatör Lig’de 90 maça çıkarak 11 gol atmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!