• Mayıs 5, 2019
  • No Comment
  • 29

Destek Alamayınca Şampiyonluğu İptal Edildi !

Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Grubu’nu şampiyon tamamlamayı başaran 52 Orduspor Veteranlar, maddi destek alamayınca Türkiye Şampiyonası’na gidemedi ve şampiyonluğu…

 Destek Alamayınca Şampiyonluğu İptal Edildi !

Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Grubu’nu şampiyon tamamlamayı başaran 52 Orduspor Veteranlar, maddi destek alamayınca Türkiye Şampiyonası’na gidemedi ve şampiyonluğu iptal edildi.

52 Orduspor Veteranlar, TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Bölgesi Grubu’nu şampiyon olarak tamamlamasına rağmen Antalya’da devam eden Türkiye Şampiyonasına katılamadı. Bu sezon ortaya koyduğu müthiş performans sonrasında mücadele ettiği ligi şampiyon tamamlayan 52 Orduspor Vetaranlar, Türkiye Şampiyonası öncesinde maddi destek beklerken, aradığı desteği bulamayınca turnuvaya katılamadı.

Türkiye Şampiyonasına katılabilmek için Ordu Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Altınordu Belediyesi ya da iş adamlarından destek isteyen 52 Orduspor Veteranlar’ın isteği sonuçsuz kaldı. Turnuvaya katılamayan 52 Orduspor Veteranlar’ın Orta Karadeniz Grubu şampiyonluğu Samsun ekibi Bafra Vetaranlar’a verildi.

52 Orduspor Veteranlar, TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Bölgesi Grubu’nda oynadığı 10 müsabakada aldığı 7 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet sonucunda topladığı 23 puanla şampiyon olmuştu.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir