Doğaspor, Sezon Öncesinde Transferlerini Açıkladı!

Geçtiğimiz sezonu Play-Off potası dışında bitiren Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Doğaspor, yeni sezon öncesinde transferi üst üste açıkladı.

2022-2023 sezonu öncesinde Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de birçok takım sezon hazırlıklarına ve transfer çalışmalarına başlarken, Doğaspor başkanı Uğur Ateş’te transferleri sosyal medya hesabından açıkladı.

Uzun süredir Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde antrenörlük yapan ve geçen sezon başında Doğaspor’un başına geçen Nurullah Başköy’üm yeni sezonda da takımı çalıştıracağı açıklandı. Doğaspor, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında ise iç transferde iki ve dış transferde 7 olmak üzere 9 isimle anlaştı.

Geçen sezonki kadroda her alan 1999 doğumlu Hakan Ateş ve 1997 doğumlu Murat Şener’i kadroda tutan Doğaspor, dış transferde ise hem tecrübeli hem de genç isimlere yöneldi. Ordu Amatörü’nün emektar futbolcularından olan ve geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor’da final oynayan Turgut Öcalan başta olmak üzere, Mesudiyespor’dan Bahadır Pazarözyurt, Anadolu İmam Hatip Lisesi GSK’den 20 yaşındaki Umut Akgül, Demirspor’dan İdris Kabul ve Ordu Gücü Futbol Kulübü’nden Murat Şener kadroya katıldı.

Doğaspor ayrıca son olarak 2016-2017 sezonu için lisansları farklı takımlarda çıkan 36 yaşındaki Emrah Acar ve 27 yaşındaki Bülent Şensöz’ü de transfer etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!