Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’in son Şampiyonu Kabadüz Belediyespor, dış transferde 6 futbolcuyla anlaştı.

2022-2023 sezonu öncesinde Genel Kurul’a giden ve mevcut Başkan Yusuf Köroğlu ile güven tazeleyen Kabadüz Belediyespor’da, kongre öncesinde ise teknik direktörlük görevi için Mucit Gürol Yamaner ile anlaşıldığı açıklanmıştı. Son şampiyon Kabadüz Belediyespor, dış transferde ise bombaları patlattı.

Kadroda yer alan bazı oyuncularını kaybeden ancak yeni sezonda yapacağı transferlerle birlikte başarısını yinelemek isteyen Kabadüz Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’dan Oktay Taze, geçen sezon Finalde karşılaştığı Gülyalı Turnasuyuspor’da Rahman Koçak, Umut Kiziroğlu ve Emre Koçak, Gölköyspor’dan Utku Yıldırım ve son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısında yer alan Hüseyin Berkin Demirbaş’ı kadrosuna kattı.

Kabadüz Belediyespor’un yeni transferlerinden Oktay Taze kariyerinde 3.Lig’de 22 ve Bölgesel Amatör Lig’de 104 maça çıkmıştı. Taze’nin yeni sezonda takım kaptanlığına getirilmesi bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!