- Nisan 13, 2020
- No Comment
- 97
Dolunayspor İyi Başladı Kötü Bitirdi !
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsa Dolunayspor, sezonun ilk yarısında 16 puan toplarken sezon sonunu ise yine 16 puanla bitirdi.…
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsa Dolunayspor, sezonun ilk yarısında 16 puan toplarken sezon sonunu ise yine 16 puanla bitirdi.
2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsa Dolunayspor, çok fazla takımın yapamayacağı bir performans ortaya koydu. Sezonun ilk yarısını 16 puanla ikinci sırada bitiren Sarı-Siyahlı ekip, sezonun ikinci yarısında ise oynadığı bütün maçları kaybetti.
Geçtiğimiz sezonda mücadele ettiği B Grubu’nu lider bitiren ancak Play-Off Çeyrek Final maçında kaybeden Fatsa Dolunayspor, bu sezon ise U-19 takımı ağırlıkla başladığı sezonda U-19 Ligi başladığında A takım kazanmayı unuttu. İlk yarıda 8 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alarak 16 puan toplayan Fatsa Dolunayspor, ikinci yarıda ise 8 maçın tamamını kaybetti.
Kaybettiği maçlar sonrasında Play-Off potasından uzaklaşan Fatsa Dolunayspor, ligi ise 7.sırada bitirdi.
SAMET KARADAĞ