- Nisan 12, 2020
- No Comment
- 63
Tecrübeli Forvetten Tek Gol Üç Puan !
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Altınordu Belediyespor’da devre arasında kadroya katılan tecrübeli forvet Onur Güdül, şu ana kadar…
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Altınordu Belediyespor’da devre arasında kadroya katılan tecrübeli forvet Onur Güdül, şu ana kadar sadece tek gol atmasına rağmen takımına galibiyeti getirdi.
2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Altınordu Belediyespor, ligde oynadığı son karşılaşmada 1926 Bulancakspor’u yenerek 16 maç sonra galibiyeti hatırlamıştı. Ordu temsilcisinde 1926 Bulancakspor karşısındaki 1-0 galibiyetinde skoru getiren isim Onur Güdül olmuştu.
Sezonun ilk yarısında gol yollarında etkisiz bir performans ortaya koyan Altınordu Belediyespor’a devre arasında Sandıklıspor’dan transfer edilen Güdül, Altınordu Belediyespor’a gelmeden önce sezonun ilk yarısında 12 maçta sadece 2 gol atabilmişti. 1988 doğumlu tecrübeli futbolcu, Altınordu Belediyespor forması ile ilk golüne ise 9.maçında ulaştı.
Hadımköyspor forması ile futbola başlayan ve bu sezon Ordu Futbolu’yla tanışan Onur Güdül kariyerinde 3.Lig’de 105 maçta 9 gol ve Bölgesel Amatör Lig’de 112 maçta 20 gol attı. Sezon başında Ünye 1957 Spor ile anlaşmasına rağmen transferi gerçekleşmeyen Onur Güdül, Sandıklıspor’a transfer olmuştu.
SAMET KARADAĞ