”Efsane Orduspor 2.Amatör Lig’de”

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor’da teknik direktörlük yapan Zafer Öztürk, Ordu’da yer alan Orduspor ismi barındıran takımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı olan ve Covid-19 pandamı sürecinden dolayı bir türlü yapılmayan kongre sonrasında eşofmanları giyerek sahaya inen Zafer Öztürk, 2020-2021 sezonunda Altınordu Belediyespor’un teknik direktörlüğünü yapacak. Ordu Amatörü’nde birçok takım çalıştıran ve Bölgesel Amatör Lig’de Orduspor’da 3 maç görev alan Zafer Öztürk, Orduspor hakkında açıklamalarda bulundu.

Sosyal medyayı çok etkin şekilde kullanan Zafer Öztürk’e yöneltilen Ordu takımları hakkındaki soruya cevap veren Zafer Öztürk: ”Efsane Orduspor borçlarından dolayı 2.Amatör Lig’de. Yönetim isim değişikliği yaparak Orduspor ismini Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yaptı ve şu an Bölgesel Amatör Lig’de. Eski adı Ordu Belediyespor olan takım var onun adı da Altınordu Belediyespor oldu. Şimdiki yönetim ismini Ordu Gücü Futbol Kulübü olarak değiştirdi.” dedi.

Ordu’yu profesyonel ligde temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü hakkında da yorumda bulunan Zafer Öztürk: ”Eski adı Köy Hizmetleri İl Özel İdaresi olan takım ise isim değişikliği yaparak 3.Lig’e çıkında adını Yeni Orduspor yaptılar. Yönetim değişince ise Yeni Orduspor ismi 52 Orduspor Futbol Kulübü oldu.” dedi.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!