“Eleştirilerimizi Sonraya Saklayalım”

TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’un basın sözcüsü Ahmet Altay, henüz geride sadece 3 hafta kaldığını hatırlatarak; “Eleştiri şuan sadece takıma zarar verir. Fatsa Belediyespor için hiç bir şey daha bitmedi. Biraz sabır.” dedi.

İlk 3 hafta yenilmelerine rağmen daha oynanamamış 29 müsabakaları olduğunu aktaran Altay, eleştiri yapmanın herkesin hakkı olduğunu ancak bunu sonraya saklamaları gerektiğini savundu.

“Daha hiçbir şey bitmedi”

İlerleyen süreçte daha iyi olacaklarını söyleyen Ahmet Altay; “Fatsa Belediyespor için hiç bir şey daha bitmedi. Aldığımız sonuçlardan bende memnun değilim ama hemen bu takıma eleştiri yapmamız takımımıza zarar vermekten başka bir şey değildir. İşimiz Fatsa Belediyespor olsun. Geçtiğimiz yıllarda da bu tür sonuçlar aldık fakat halen 3.Lig’de mücadelemizi sürdürüyoruz. Herkes eleştiri yapabilir ama Fatsa Belediyespor ne Galatasaray, ne Fenerbahçe ne de Beşiktaş gibi görmek kentimizin takımı adına yanlış olur. O büyük takımlar gibi bizim bütçemiz yok, o kadar destekçimizde. İlk 3 hafta yenilmiş olabiliriz ama daha çok sayıda maçımız var. Eleştirilerimizi sonraya saklayalım. Ya yönetim kurulmasaydı da bu takım hiç sahalara çıkamasaydı daha mı iyi olacaktı! Yine diyorum daha iyi olacağız.” diye konuştu.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!