- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 119
Emektar Forvet, Orduspor 1967 A.Ş.’ye Rakip Oldu
52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile attığı gollerle akıllarda kalan emektar forvet Gökhan Erdöl, yeni sezon öncesinde Orduspor 1967 A.Ş.…
![Emektar Forvet, Orduspor 1967 A.Ş.’ye Rakip Oldu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Gokhan-Erdol.jpeg)
52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile attığı gollerle akıllarda kalan emektar forvet Gökhan Erdöl, yeni sezon öncesinde Orduspor 1967 A.Ş. ile aynı grupta yer alan Bursa Yıldırımspor’a imza attı.
Kariyerinin son dönemlerinde gollerini 52 Orduspor Futbol Kulübü için atmaya devam eden Gökhan Erdöl ile yeni sezon öncesinde yollar ayrılmıştı. Teknik Direktör Yavuz İncedal, sözleşmesi biten 37 yaşındaki golcü oyuncu ile yolların devam etmesini istemeyince Gökhan Erdöl’da teklifleri değerlendirmeye aldı ve kısa sürede yeni takımını buldu.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takımdan gönderilen isimler arasında olan Erdöl, yeni sezonda Bursa ekibi Bursa Yıldırımspor’a transfer oldu. Bursa ekibi ile dirsek teması halinde olan 1986 doğumlu forvet oyuncusu kariyerinde ilk kez Bursa Yıldırımspor’da forma giyecek. Gökhan Erdöl, geçen sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile 17 maçta 4 gol atmıştı.
Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde iki farklı dönemde forma giyen ve bu süreçte 26 gol atan Gökhan Erdöl, daha önce ise Ordu’da Ünyespor’da forma giymişti. 2010-2011 sezonunun ilk yarısında Ünyespor ile 3.Lig’de sahaya çıkan Gökhan Erdöl, oynadığı maçlarda 5 gol atmıştı.
SAMET KARADAĞ