- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 101
Ordu ASKF’den Yeni Başkanlara Ziyaret
Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır ve beraberindekiler, Ordu Futbolu’nda yeni sezon öncesinde başkanını değiştiren Fatsa Belediyespor ve…
![Ordu ASKF’den Yeni Başkanlara Ziyaret](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/isa-akcay.jpg)
Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır ve beraberindekiler, Ordu Futbolu’nda yeni sezon öncesinde başkanını değiştiren Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş.’yi ziyaret etti ve hayırlı olsun dediler.
2023-2024 sezonu öncesinde Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda ziyaretler başladı. Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır ve İl Temsilcisi Fatih Çelebi başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerinden ziyaretler sürüyor. Ordu ASFK önce Ordu’nun Fatsa ilçesine giderken daha sonrasında ise Ordu Altınordu’da ziyaretlerini sürdürdü.
Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır, Futbol İl Temsilcisi Fatih Çelebi, Yönetim Kurulu üyeleri Nihat Ece ve Mehmet Kocatürk Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Daha sonra ise Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır, Futbol İl Temsilcisi Fatih Çelebi ve Yönetim Kurulu üyesi Levent Yanık Orduspor 1967 A.Ş.’nin yeni başkanı İsa Akçay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Metin Kır ve beraberindekilerin ilerleyen dönemlerde 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde yine başkanlığa seçilen Şükrü Bodur’u da ziyaret edeceği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ