• Aralık 5, 2019
  • No Comment
  • 55

Engelsiz Maç !

Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımı ile Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi Basketbol takımı arasında 3 Aralık Dünya Engelliler Günü…

 Engelsiz Maç !

Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımı ile Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi Basketbol takımı arasında 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık maçı düzenlendi.

Bahçeşehir Koleji Enver Yücel Kampüsü Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabaka sonunda kazanan dostluk oldu.

Engellileri sosyal hayata katmak, engelli insanların sorunlarına dikkat çekmek, onların yaşadığı sıkıntılara bir nebze de olsa ses getirmek ve onları daha iyi anlayabilmek amacıyla düzenlenen müsabakada keyifli anlar yaşandı.

Dostluk kazandı

Ordu Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı Antrenörü Cem Arslan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen farkındalık maçı için okul yönetimine teşekkür etti.

Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Batuhan Yılmaz ise düzenlenen dostluk maçına katılan Büyükşehir Belediyesi sporcularını ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ödül töreni ile sona eren müsabaka sonunda kazanan dostluk oldu.

Ordu Hayat

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir