- Eylül 22, 2019
- No Comment
- 86
Engelsizler Ordusu Haftaya Parkede !
Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Süper Lig’inde yeni sezonda Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak mücadele edecek olan Engelsizler Ordusu, Beşiktaş maçının hazırlıklarını…
Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Süper Lig’inde yeni sezonda Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak mücadele edecek olan Engelsizler Ordusu, Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Basketbol Federasyonu’na gönderilen evrakların resmîleşmesi sonunda takımın adı Ordu Büyükşehir Belediyesi olan ve Ordu’yu tüm branşlarda Süper Lig’de temsil eden tek takım olan Bedensel Engelliler Basketbol Takımı’nda yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
2019-2020 sezonunda Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig’inde sezonu Beşiktaş maçı ile açacak olan Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde, antrenör Cem Aslan taraftarlardan da destek bekliyor.
Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Beşiktaş arasındaki karşılaşma 28 Eylül Cumartesi günü saat 13:00’da Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ