Mart 27, 2023

Transfer Dönemi 11 Ekim’de Sona Eriyor !

2019-2020 sezonunda profesyonel liglerde biten transfer dönemi amatör ligler için devam ederken, 30 Temmuz’da başlayan transfer sezonu 11 Ekim’de sona erecek.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) sitesinde yer alan açıklamaya göre, amatör futbolcular için geçerli olan birinci transfer döneminin 11 Ekim’de sona ereceğini belirtildi.

Amatör Liglerde için geçerli olan ve 30 Temmuz tarihinde başlayan birinci transfer döneminin 11 Ekim’de sona ereceği bildirildi. Ordu Futbolu için Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) sitesindeki açıklamada, amatör lig kulüplerinin, başka amatör kulüplerde oynayan futbolcuları ve profesyonel ligden dönüş yapan futbolcuları katabilmeleri için gerekli evrakları 11 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar Ordu ASKF’ye teslim etmeleri gerektiği söylendi.

İKİNCİ TRANSFER DÖNEMİ 2 OCAK’TA

Kulüplere devre arasında takviye yapma olanağı tanıyan ikinci transfer dönemi hakkında da bilgiler verilirken, transfer döneminin 2 Ocak’ta başlayıp 14 Şubat tarihinde sona ereceği bildirildi. Ayrıca, amatör futbolcuların filiz lisans ve vize işlemlerinin 1 Haziran 20202 tarihine kadar yapılabileceği açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!