Engelsizler Ordusu’nda Hedef Üst Sıralar !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ni 8. sırada tamamlayarak adını Play-Off’a kadar yazdırmayı başaran Altınordu Belediyesi, başarılı sezonun ardından yeni sezona…

 Engelsizler Ordusu’nda Hedef Üst Sıralar !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ni 8. sırada tamamlayarak adını Play-Off’a kadar yazdırmayı başaran Altınordu Belediyesi, başarılı sezonun ardından yeni sezona kilitlendi.

Çoğunluğu kendi oyuncularından oluşan kadrosuyla zoru başararak Play-Off’a kalan Engelsizler Ordusu, Ordu’nun tek Süper Lig takımı olmasının hakkını verdi.

Altınordu Belediyesi’nde yeni sezonda Ordulu oyuncularla yola devam edileceği belirtilirken, 2019-2020 sezonu öncesinde Süper Lig’in tecrübeli ve kaliteli oyuncularından takviyeler yapılacağı belirtildi.

Başantrenör Cem Aslan önderliğinde büyük işler çıkararak Play-Off’a kalmayı başaran Sarı Siyahlı ekip, yeni sezon hedefini daha üst sıralar olarak belirledi.

Sezonu tamamlayan Engelsizler Ordusu’nda oyunculara izin verilirken, Temmuz ayının sonunda antrenmanlarında tekrar başlayacağı belirtildi.

“Güzel bir sezon geçirdik”

Başantrenör Cem Aslan, hedefledikleri gibi bir sezonu geride bıraktıklarını söyleyerek, “Geride kalan sezon istediğimiz gibi geçti. Play-Off’u hedeflemiştik. Bu hedefimize ulaşmayı başardık. Daha iyi bir sezon geçirebilirdik ama kısmet buymuş. Play-Off Çeyrek Finalinde Beşiktaş ile karşılaştık. Elendik. Ama iyi mücadele ettik. Sezon geneline baktığımız zaman başarılı ve güzel bir sezon geçirdiğimizi söyleyebilirim” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına henüz başlamadıklarını aktaran tecrübeli çalıştırıcı, Ordulu oyuncularla antrenmanlara başlayacaklarının ve akabinde de dış transfere yöneleceklerini dile getirdi.

Altınordu Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yönetiminin, yeni sezon öncesinde iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvadığı belirtildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir