Engelsizler Ordusu’nun Aklı Yeni Sezonda !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ni 8. sırada tamamlayarak adını Play-Off’a yazdıran ancak Beşiktaş’a elenen Altınordu Belediyesi sezonu kapatırken, yeni sezonda…

 Engelsizler Ordusu’nun Aklı Yeni Sezonda !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’ni 8. sırada tamamlayarak adını Play-Off’a yazdıran ancak Beşiktaş’a elenen Altınordu Belediyesi sezonu kapatırken, yeni sezonda iddialı bir takımın kurulmak istendiği edinilen bilgiler arasında.

Başantrenör Cem Aslan önderliğinde kısıtlı kadroyla büyük işler çıkaran ve Play-Off’a kalmayı başaran Engelsizler Ordusu’nda yeni sezonda nasıl takım kurulacağı merak konusu.

Ordu’nun tek Süper Lig takımı olan Altınordu Belediyesi, kendisine verilen desteği boşa çıkarmayarak ligi 8 takım arasında tamamladı.

Play-Off’ta olmadı

Süper Lig’deki ilk sezonunda ligi 8. sırada tamamlayarak Play-Off’a kalmayı başaran Engelsizler Ordusu, Çeyrek Finalde Beşiktaş ile eşleşti. Ordu temsilcisi, iki müsabakada da rakibine boyun eğerek elendi.

Play-Off Çeyrek Finalinin ardından Ordu’ya dönen Sarı Siyahlı takım, tatile ayrılırken, Temmuz ayı gibi antrenmanların yeniden başlaması bekleniyor.

Öte yandan Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı Yönetiminin, yeni sezon için iddialı bir takım oluşturmak istediği belirtildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir