- Ağustos 2, 2023
- No Comment
- 111
Erhan Karayer’in Yeni Takımı Belli Oldu
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yeni sezonda kadroda düşünmediği tecrübeli sağ bek Erhan Karayer, Nevşehir Belediyespor ile…
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yeni sezonda kadroda düşünmediği tecrübeli sağ bek Erhan Karayer, Nevşehir Belediyespor ile anlaştı.
2023-2024 sezonunda 52 Orduspor Futbol Kulübü’ndeki geleceği merak edilen Erhan Karayer hakkında Ordu ekibinden yapılan açıklamada yolların ayrıldığı belirtilirken, tecrübeli futbolcu yeni takımını buldu. Erhan Karayer, yeni sezonda Orduspor 1967 A.Ş.’nin de yer aldığı 3.Lig 3.Grup ekibi Nevşehir Belediyespor ile anlaştı.
Geçtiğimiz sezon başında 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olan 32 yaşındaki Erhan Karayer, sezon genelinde 37 maçta sahaya çıkarken 1 gol ve 2 asist yapmıştı. 1991 doğumlu sağ bek oyuncu Erhan Karayer, yeni sezonda Nevşehir Belediyespor’un başarısı için ter dökecek.
52 Orduspor Futbol Kulübü ile Play-Off Final oynama başarısı gösteren Erhan Karayer, futbolcu fabrikası olan Çanakkale Dardanel SK altyapısından yetişirken 2020-2021 sezonunda da Nevşehir Belediyespor forması giymişti.
SAMET KARADAĞ