• Ağustos 2, 2023
  • No Comment
  • 79

Ordulu İsimler, Erzurum’da 3 Altın Aldı

2023 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Erzurum’da düzenlenen Anadolu Yıldızları Türkiye Şampiyonası’nda ilk gün Ordu’da üç altın madalya geldi.…

 Ordulu İsimler, Erzurum’da 3 Altın Aldı

2023 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Erzurum’da düzenlenen Anadolu Yıldızları Türkiye Şampiyonası’nda ilk gün Ordu’da üç altın madalya geldi.

Erzurum’da düzenlenen ve içerisinde birçok spor branşını barındıran Anadolu Yıldızları Türkiye Şampiyonası’nda Ordulu sporculardan ilk gün başarısı geldi. Analig Çeyrek Finali’nin ilk gününde üç farklı sıklette Ordu adına yarışan üç sporcu altın madalya aldı.

Ordu’dan Erzurum’a giden Yeni Doğuş Spor Kulübü sporcusu Görkem Akbulut ve Fatsa Teakwondo sporcuları Kerem Cem Düzdağ ve Alperen Kızıl, 2023 Yılı Anadolu Yıldızları Ligi Çeyrek Final maçlarının ilk gününde rakipleri karşısında başarılı sonuçlar aldı ve üç sporcu da birinci olarak altın madalya aldı.

Anadolu Yıldızları Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final maçlarında altın madalya alan Görkem Akbulut, Kerem Cem Düzdağ ve Alperen Kızıl, aldıkları başarı ile turnuvanın henüz ilk gününde Ordu ilini ilk sıraya taşıdı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir