Erken Final Maçı Geldi Çattı !

Orduspor 1967 A.Ş. ile Esenler Erokspor arasında oynanması gereken ancak olumsuz hava şartları nedeniyle iki kez ertelendikten sonra yeni tarih 6 Nisan olarak belirlenen karşılaşma, Çarşamba günü nefesleri kesecek.

TFF 3.Lig 3.Grup’ta erken final niteliği taşıyan ancak iki haftadır ertelenen Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı 6 Nisan’da oynanacak. 2021-2022 sezonunda 27.haftada oynanması gereken ancak iki haftadır olumsuz hava muhalefetine takılan birkaç maçtan birisi olan Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı geldi çattı.

Sezon başında belirlenen takvime göre 13 Mart Pazar günü oynanması gereken Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı, hava şartlarından dolayı bir hafta kaydırılan fikstür nedeniyle 20 Mart Pazar gününe kaydırılmıştı. Ordu’da o hafta sonu da kar yağışının olması sonrasında ise karşılaşma 6 Nisan Çarşamba gününe ertelenmişti. İki ekip arasındaki karşılaşma öncesinde Orduspor 1967 A.Ş.’de Adem Doğan, Serhat Velioğlu, Metin Sevinç, Bilal Gülden, Seçim Can Koç, Cevat Can Ekinci ve Oğuz Saltabaş forma giymeleri halinde sarı kart sınırında maça çıkacak.

İki ekip arasındaki maç öncesinde Orduspor 1967 A.Ş. 53 puanla 4.sırada, Esenler Erokspor ise 63 puanla zirvede yer alıyor. Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor arasındaki karşılaşma 6 Nisan saat 14:00’da Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanacak. Sezonun ilk yarısında İstanbul’da oynanan maçı Esenler Erokspor 3-0 gibi farklı bir skorla kazanmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!