Niyazi Hüseyinoğlu Değişikliğe Kapalı !

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu bu sezon kazandığı 36 puanın 20’sini 5 oyuncu değişikliği maçlarda kazanırken, kalan 19 maçta ise değişiklik konusunda kısıtlı hamleler yaptı.

2021-2022 sezonunda kurduğu ekonomik ve kısıtlı kadro ile hedefini 3.Lig 1.Grup’ta kalmak olarak belirleyen Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu kadroda bulunan 24 oyuncu havuzunda değişikliğe kapalı bir performans ortaya koyuyor. Fatsa Belediyespor kariyerinde üçüncü sezonu olan Hüseyinoğlu, bu sezon dört ya da altı oyuncu değişikliği yaptığı birçok maçta puan kaybı yaşadı.

Fatsa Belediyespor, şu ana kadar ligde oynadığı 29 karşılaşmanın 10’unda 5 oyuncu değişiklik hakkını kullandı. Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu kalan 19 maçın 8’inde 4, 7’sinde 3, 3’ünde 2 oyuncu değişikliğine giderken 1 maçta ise sadece 1 oyuncu değiştirdi. Fatsa Belediyespor’da dar kadronun yanı sıra yapılmayan değişiklikler puan kayıplarına sebep olurken, 5 oyuncu değiştirilen 10 maçta alınan 20 puan (6G-2B-2M) genel puanın (36) yarısından fazla olması dikkatlerden kaçmadı.

Niyazi Hüseyinoğlu gözetimindeki Fatsa Belediyespor son dört karşılaşmada üç beraberlik ve bir mağlubiyet alırken bu maçlarda ise beş oyuncu değiştirme hakkını kulanmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!