- Nisan 18, 2019
- No Comment
- 105
Eskipazarspor 4. Yılını Kutluyor
Ordu 1.Amatör Lig’de son iki sezondur Play-Off’larda mücadele eden Eskipazarspor, kuruluşunun ardından 4.yılını kutluyor. Ordu Futbolu’nun yeni kulüplerinden birisi olan…
Ordu 1.Amatör Lig’de son iki sezondur Play-Off’larda mücadele eden Eskipazarspor, kuruluşunun ardından 4.yılını kutluyor.
Ordu Futbolu’nun yeni kulüplerinden birisi olan ve 2015 yılının Nisan ayından kurulan Eskipazarspor, Nisan 2019’un içerisinde olduğumuz dönemde 4.yılını kutluyor. Eskipazarspor, 4 yıllık geçmişine ise başarılı sonuçlar sığdırdı.
Geride kalan 4 yıllık süre içerisinde 2.Amatör Küme şampiyonluğunun yanı sıra 1.Amatör Küme’de Play-Off’a da kalırken, kısa sürede yakaladığı başarılarla dikkat çekti.Hakan Alan başkanlığında, Cumhur Yılmaz antrenörlüğünde ve Tekin Birsen, Halil Kelem gibi yöneticilerle yola koyulan Eskipazarspor, 4 yıl içerisinde Ordu amatörünün güçlü ekiplerinden biri haline geldi.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM