- Eylül 6, 2023
- No Comment
- 146
Fatsa Belediyespor 19 Yaşındaki ‘Genç’i Transfer Etti
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, geçen sezon Esenler Erokspor forması giyen 2004 doğumlu Muhammet Harun Genç’i kiralık olarak kadrosuna kattı.…
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, geçen sezon Esenler Erokspor forması giyen 2004 doğumlu Muhammet Harun Genç’i kiralık olarak kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele eden ve hedefini lig terfisi olarak belirleyen Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde transferlerin ardı arkası kesilmiyor. TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da yeni teknik direktör Murat Parlak’ın takıma genç oyuncu takviyesi sürerken, Esenler Erokspor’dan Muhammet Harun Genç kadroya katıldı.
Trendyol Süper Lig ekibi Rams Başakşehir Futbol Kulübü altyapısında uzun yıllar boyunca forma giyen orta saha oyuncusu Muhammet Harun Genç daha sonra Rams Başakşehir Futbol Kulübü’nün pilot takımı olarak bilinen Esenler Erokspor’a transfer olmuştu. Esenler Erokspor’da profesyonel olan Genç, İstanbul ekibi ile geçen sezon 2.Lig’de 2 maça çıkarken Ziraat Türkiye Kupası’nda ise 3 maça çıkmıştı.
19 yaşındaki Muhammet Harun Genç takımla antrenmanlarda yer alırken Esenler Erokspor’dan kiralık olarak Fatsa Belediyespor’a katıldı.
SAMET KARADAĞ