- Eylül 6, 2023
- No Comment
- 303
İlk Bizden Duymuştunuz, Resmen Orduspor 1967 A.Ş.’ye Döndü
31 Eylül tarihinde Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden ilk kez sizlerle paylaştığımız ‘Orduspor 1967 A.Ş., Eski Oyuncusunu Geri Alıyor’ haberi…
![İlk Bizden Duymuştunuz, Resmen Orduspor 1967 A.Ş.’ye Döndü](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Yagiz-Berkay-Hazar.png)
31 Eylül tarihinde Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden ilk kez sizlerle paylaştığımız ‘Orduspor 1967 A.Ş., Eski Oyuncusunu Geri Alıyor’ haberi resmiyet kazandı ve Yağız Berkay Hazar yeniden 3.Lig ekibine döndü.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de Afyon kampından bu yana antrenmanlarda bulunan takımın eski futbolcusu Yağız Berkay Hazar’ın lisansı yeni sezon öncesinde çıktı. Orduspor 1967 A.Ş. forması ile Ordu 1.Amatör Lig ve Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluklar yaşayan Hazar, Orduspor 1967 A.Ş.’den ayrıldıktan sonra herhangi bir takımla anlaşmamıştı.
Merkezspor’da futbola başlayan ve Kirazlimanıspor’un ardından Orduspor altyapısına transfer olan Yağız Berkay Hazar, daha sonra Orduspor’da A takımda forma giymişti. Orduspor ile 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşadıktan sonra Orduspor 1967 A.Ş.’ye transfer olan Hazar, iki farklı ligde şampiyon olarak 3.Lig’de de takımda kalmıştı.
Ordu doğumlu olan 2001 doğumlu Yağız Berkay Hazar, Orduspor 1967 A.Ş. forması ile 3.Lig’de 15 maça çıkarken Cahit Erçevik’in planları içinde yer almayınca geçen sezonun devre arasında sözleşmesini fesih etmiş ve başka takımla anlaşmamıştı.
SAMET KARADAĞ